Søk f.eks. modell, PNC eller servicenr...
 
Finn typeskiltet Vi hjelper - klik her
Kundeservice
2198 4134 Ma-to kl. 8.00-16.00
Fr kl. 8.00-15.00
Frakt 95 kr.
Forsendelser Alle hverdager 17.30
Telefon hverdager 08.00-16.00
Chat hverdager 08.00-21.00
Stort utvalg Alle mærker

Motor

Nettoparts har motor og andre reservedeler til tørketrommel. De delene vi ikke har på lager, kan vi i langt de fleste tilfeller skaffe og levere motor til deg i løpet av få dager. Uansett hvilken tørketrommel reservedel du mangler, så er vi de rette å finne delen hos.

Finner du ikke tørketrommel motor, som du mangler, så kan du kontakt oss – vi sitter klar til å hjelpe og veilede deg når du kjøper tørketrommel motor! Husk å opplyse så mange informasjoner som mulig fra tørketrommel typeskiltet.

33
  • Motor reimskive, Blomberg tørketrommel
    (Remstrammerhjul)

    TAF1230
    TAF1330A
    TAF1330B
    TAF1350

    TKF1230
    TKF1330A
    TKF1330S
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7230A
    TKF7330A
    TKF7350A
    TKF7449A

    med flere…
    567,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor reimskive, Brandt tørketrommel
    (Remstrammerhjul)

    TAF1230
    TAF1330A
    TAF1330B
    TAF1350

    TKF1230
    TKF1330A
    TKF1330S
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7230A
    TKF7330A
    TKF7350A
    TKF7449A

    med flere…
    567,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor reimskive, Brandt-Blomberg tørketrommel
    (Remstrammerhjul)

    TAF1230
    TAF1330A
    TAF1330B
    TAF1350

    TKF1230
    TKF1330A
    TKF1330S
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7230A
    TKF7330A
    TKF7350A
    TKF7449A

    med flere…
    567,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor, Asko tørketrommel
    T755HPW
    T756HPW
    T756HPW-NOR
    T786HPW
    T856HPS
    T856HPW
    T857HPW
    T885HPW

    med flere…
    1.844,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor, Blomberg tørketrommel
    Leveres med reimhjul.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    1.418,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor, Brandt tørketrommel
    Leveres med reimhjul.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    1.418,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor, Brandt-Blomberg tørketrommel
    Leveres med reimhjul.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    1.418,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Motor, Electrolux tørketrommel
    WT252
    WT253
    WT255

    med flere…
    1.592,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Motor, Husqvarna tørketrommel
    QW150T

    med flere…
    1.592,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Motor, Zanussi tørketrommel
    Z121T
    Z930

    ZD121
    ZD212

    med flere…
    1.592,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, AEG tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    T59840 - 916096196-00

    TN95470 - 916096373-00
    TN95479 - 916096443-00

    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, AEG-Electrolux tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    8050TW - 916096297-00

    Lavatherm8040 TW - 91601215200
    Lavatherm8040 TW - 91601707300
    Lavatherm59800 - 91601213000
    Lavatherm59800 - 91601213100
    Lavatherm59800 - 91601213800
    Lavatherm59800 - 91601214700
    Lavatherm59800 - 91601214800
    Lavatherm59800 - 91601215100
    Lavatherm59800 - 91601216000
    Lavatherm59800 - 91601216400
    Lavatherm59800 - 91601217600
    Lavatherm59800 - 91601218900
    Lavatherm59800 - 91601705600
    Lavatherm59800 - 91601705700
    Lavatherm59800 - 91601706300
    Lavatherm59800 - 91601706900
    Lavatherm59800 - 91601707000
    Lavatherm59800 - 91601707200
    Lavatherm59800 - 91601708100
    Lavatherm59800 - 91601708500
    Lavatherm59800 - 91601709700
    Lavatherm59800 - 91601711000

    LTH8040TW - 916012152-00
    LTH8040TW - 916017073-00
    LTH59800 - 916012130-00
    LTH59800 - 916012131-00
    LTH59800 - 916012138-0

    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Blomberg tørketrommel
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S


    med flere…
    2.160,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Blomberg tørketrommel (for kompressor)
    Viftemotor for kompressor. Kan ikke brukes til tørkesystem.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    709,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Bosch tørketrommel
    Viftemotor inkl. vinge.

    Produktet er kun egnet til modeller med E-nr. som angitt etter bindestrek.


    ELECTRONIC - WTL4680/01
    ELECTRONIC - WTL4680/02
    ELECTRONIC - WTL4680/05
    EXCLUSIV - WTL4583/01
    EXKLUSIV - WTL4580/01
    EXKLUSIV - WTL4580/03
    EXKLUSIV - WTL4580/04
    PRACTICA - WTL4563/01
    SOFTSTAR - WTL4512DC/04
    SOFTSTAR - WTL4512/04
    SOFTSTAR - WTL4573/01

    T4000 - 728144130
    T4000 - WMT4000/00
    T4000 - WMT4000141/00
    T480 - 728144115
    T480 - 728144117
    T4810 - 728144132
    T4810 - 728144133
    T4810 - 728144134
    T4810 - WMT4810/00
    T4810 - WMT4810/01
    T4810 - WMT4810/02
    T4810 - WMT4810021/00
    T4810 - WMT481059/00
    T4810 - WMT481059/01
    T4810 - WMT4810591/00

    T4812 - 728144157
    T4812 - WMT4812/01
    T4812 - WMT4812/02
    T4812 - WMT4812/03
    T4812 - WMT481259/01
    T4812 - WMT481259/02
    T495 ABFD6009 - 728144028
    T495A - 728144043
    T495A - 728144064
    T495BU BISFD6008 - 728144035
    T497ABU - 728144044
    T497BU - 728144039

    T610 - WMT6210021/00
    T610 - WMT6210351/00

    med flere…
    2.147,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Bosch tørketrommel
    Viftemotor inkl. vinge.

    WMT4000/01
    WTL4100/01
    WTL4100/02
    WTL4110/01
    WTL4110/02
    WTL4110DC/01
    WTL4110SI/01

    WTL4200/01
    WTL4200DC/01
    WTL4210/01
    WTL4210DC/01
    WTL4210GB/01
    WTL4210SI/01
    WTL4260/01
    WTL4261/01
    WTL4280/01
    WTL4280FG/01

    WTL4310/01
    WTL4310/04
    WTL4310DC/01
    WTL4310DC/04
    WTL4310GB/01
    WTL4310GB/04
    WTL4310JK/01
    WTL4310SI/01
    WTL4310SI/04
    WTL4313/01
    WTL4313DC/01
    WTL4313SI/01

    WTL4510/01
    WTL4510/03
    WTL4510/04
    WTL4510DC/04
    WTL4510SI/01
    WTL4510SI/03
    WTL4510SI/04
    WTL4511/04
    WTL4513/01
    WTL4513DC/01
    WTL4513SI/01
    WTL4560/01
    WTL4560/03
    WTL4560/04
    WTL4572/01

    WTL4610/01
    WTL4610/02
    WTL4610DC/01
    WTL4610DC/02
    WTL4610DC/05
    WTL4610GB/01
    WTL4610GB/02
    WTL4610GB/05
    WTL4610JK/05
    WTL4610SI/01
    WTL4610SI/02
    WTL4610SI/05
    WTL4613/01
    WTL4613DC/01
    WTL4613GB/01
    WTL4683/01

    WTU4200/01
    WTU4210/01
    WTU4600/02
    WTU4610/05
    WTU4630/01
    WTU4640/01
    WTU4650/01

    med flere…
    2.147,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Bosch tørketrommel (komplett)
    Viftemotor inkl. vinge.

    T480
    T620
    T622
    T630
    T4810
    T6212

    WTL4110
    WTL4200
    WTL4210
    WTL4260
    WTL4261
    WTL4310
    WTL4313
    WTL4510
    WTL4511
    WTL4513
    WTL4610
    WTL4613

    med flere…
    2.147,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Brandt tørketrommel
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S


    med flere…
    2.160,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Brandt tørketrommel (for kompressor)
    Viftemotor for kompressor. Kan ikke brukes til tørkesystem.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    709,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Brandt-Blomberg tørketrommel
    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S


    med flere…
    2.160,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Brandt-Blomberg tørketrommel (for kompressor)
    Viftemotor for kompressor. Kan ikke brukes til tørkesystem.

    TKF1350A
    TKF1350S

    TKF7350A
    TKF7350S

    med flere…
    709,00NOK(inkl. MVA)
    Kun 1 igjen! (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Electrolux tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.



    EDH6370 - 916012153-00
    EDH6370 - 916017074-00
    EDH6370 - 916096004-00

    EDH97950W - 916096333-00
    EDH97950W - 916096333-01
    EDH97950W - 916096438-00
    EDH97950W - 916096438-01
    EDH97950W - 916096460-00
    EDH97950W - 916096460-01
    EDH97950W - 916096486-00
    EDH97950W - 916096486-01
    EDH97980W - 916096544-00
    EDH97980W - 916096545-00

    TWSL6S7000 - 916096662-00
    TWSL6E100 - 916096280-00
    TWSL6E100 - 916096280-01
    TWSL6E101 - 916096543-00

    TWSLEEV101 - 916096564-00

    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Fors tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    TKE7650WP - 916096485-00
    TKE7650WP - 916096485-01
    TKE7650WP - 916096548-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Husqvarna tørketrommel (komplett)
    QW104D

    QW105DLH

    med flere…
    1.721,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Husqvarna-Electrolux tørketrommel
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    QW490A - 916012168-00
    QW490A - 916017089-00
    QW490A - 916093792-00
    QW491A - 916096241-00
    QW491A - 916096241-01
    QW492A - 916096542-00

    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, John Lewis tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    JLDTCO1 - 916096056-00
    JLTDC01 - 916017118-00
    JLTDC10 - 916096334-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Novamatic tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    TW7757 - 916096484-00
    TW7757 - 916096484-01
    TW7757 - 916096549-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Privileg tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    00485765_21005 - 916096339-00
    00485765_70002 - 916096339-01
    00878167_70001 - 916096316-01
    057834_20503 - 916096036-00
    878167_20993 - 916096316-00
    9750WP, 20379 - 916012165-00
    PRIVILEG9750WP,20503 - 916017086-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Rex-Electrolux tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    RDH97950W - 916096331-00
    RDH97950W - 916096331-01
    RDH97980W - 916096547-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Siemens tørketrommel
    Viftemotor Inkl. Vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med E-nr. som angitt etter bindestrek.


    EXTRAKLASSE - WT57830/01
    EXTRAKLASSE - WT58830/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT3110
    FLAUSCHTROCKNER - WT3110/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT3110/02
    FLAUSCHTROCKNER - WT3112/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT3112/02

    FLAUSCHTROCKNER - WT5110
    FLAUSCHTROCKNER - WT5110/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT5130
    FLAUSCHTROCKNER - WT5130/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT5132
    FLAUSCHTROCKNER - WT5132/01
    FLAUSCHTROCKNER - WT8200A
    FLAUSCHTROCKNER - WT8220
    FLAUSCHTROCKNER - WT8220A
    FLAUSCHTROCKNER - WT8500
    FLAUSCHTROCKNER - WT8500A
    FLAUSCHTROCKNER - WT511059
    FLAUSCHTROCKNER - WT820059A
    FLAUSCHTROCKNER - WT31000021
    FLAUSCHTROCKNER - WT31000591

    FLAUSCHTROCKNER - WT51000021
    FLAUSCHTROCKNER - WT51000531
    FLAUSCHTROCKNER - WT51020021
    FLAUSCHTROCKNER - WT51020591
    FLAUSCHTROCKNER - WT51200021
    FLAUSCHTROCKNER - WT51220021
    FLAUSCHTROCKNER - WT51220591
    FLAUSCHTROCKNER - WT52000021
    FLAUSCHTROCKNER - WT52000591

    med flere
    2.147,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Siemens tørketrommel (komplett)
    Viftemotor Inkl. Vinge

    Siwamat 310
    Siwamat 510
    Siwamat 520
    Siwamat 5102
    Siwamat 5110

    Siwatherm 5301
    Siwatherm 5401
    Siwatherm 5503
    Siwatherm 5780
    Siwatherm 5801
    Siwatherm 5803

    Siwatherm Plus 5501
    Siwatherm Plus 5503
    Siwatherm Plus 5701
    Siwatherm Plus 5703

    WT54010
    WT54610
    WT55010
    WT55030
    WT57010
    WT57030
    WT57800
    WT58010
    WT58030

    med flere…
    2.147,00NOK(inkl. MVA)
    Ikke på lager
    Bestilles pr. ordre
    (Lev. 4-6 virkedager. Les her)
  • Viftemotor, Zanker tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    WPKX9000 - 916012169-00
    WPKX9000 - 916096037-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
  • Viftemotor, Zanker-Electrolux tørketrommel (komplett)
    Komplett - leveres med vinge

    Produktet er kun egnet til modeller med produkt/PNC-nr. som angitt etter bindestrek.


    WPKX9000 - 916017090-00


    med flere…
    1.369,00NOK(inkl. MVA)
    På lager (Lev. 2-4 virkedager).
   

Indkøbskurv
Ingen varer i kurven.
Varer total: NOK
Levering
Redigér kurvGå til kassen
0
NOK
Levering: